demirdokumservisbanner

DemirDöküm Servisim İnternette Projesi

 Başlangıç: 2016         Sektör: İklimlendirme          Son Güncelleme: 2016          Örnek Bayi: afyon.demirdokumservis.com.tr

DemirDöküm Servisim İnternette projesi 2015 yılında başlamıştır. DemirDöküm kurumsal kimliğine uygun hazırlanan tasarımlar ile servis web siteleri oluşturulmuştur. Proje kapsamında tüm servislere alan adı, hosting ve eposta altyapı hizmetleri sağlanmıştır.  Her bir DemirDöküm Yetkili Servisi için bölgesel ve sektörde kullanılan anahtar kelimelerle SEO düzenlemeleri uygulanmıştır. Yapılan bu çalışmayla, servis web sitelerinin bulunabilirliği sağlanmış ve ilgili adresler arama motoru sonuçlarında üst sıralara taşınmıştır.

Projede DemirDöküm servislerine; logo, haber, duyuru, galeri gibi firmaya özel alanları yayınlama ve güncelleme hakları verilmiştir. Smartnet, Sevisim İnternette Merkezi Yönetim Paneli’yle servislerin ortak kullandığı sayfaları (kampanya, ürün, haber vb.) tek bir noktadan hızlı bir şekilde güncellemektedir.

Servislerin güncelleme ve teknik destek ihtiyaçları Servis Yönetim Paneli aracılığıyla veya Smartnet ekibi tarafından karşılanmaktadır.